Гуртові ціни на ікру

Ікра оптом - це відмінний спосіб не тільки смачно поїсти, але і заощадити на купівлі необхідного.

Червона ікра в великій кількості - рідкісне явище, яке надається виключно нашим магазином ікра365 для кожного бажаючого клієнта.

Оптовий продаж ікри від відомих брендів

У нашому магазині доступна ікра оптом від найпопулярніших і якісних виробників, включаючи Лемберг ікра, Зарендом і інші, українські та російські марки.

Оптова закупівля морепродуктів, а також інші супутніх товарів типу консервів та інших видів дозволять без оглядки на свята, кожен день в році є корисну їжу, подаровану нам морськими глибинами.

Плюси покупки морепродуктів оптом в тому, що:

Замовлення формується з найсвіжіших поставок згідно із зазначеною комплектації;
Вартість на 20-30% відсотків нижче від роздрібної;
Велика закупівля продуктів, які мають довгий термін зберігання, допоможе в будь-який потрібний день поласувати делікатесом.
Ми займаємося продажем лососевої і осетрової харчів, а також різних сімейств риб в фасувальних тарах від 60

Купити дари моря з доставкою

Червона ікра в Україні вважається одним з головних і постійних супутників будь-якого столу. Тому багато хто прагне купити червону ікру оптом в Україні від кращих виробників, що дозволяє вберегти себе від необхідності самостійно транспортувати важкий вантаж до будинку.

Ікра в Україні сама по собі є товаром, який багато хто вважає дивовижним і незвичайним. Так чому б не купити за зниженими цінами і в максимальній якості, щоб запастися запасом мінералів і вітамінів на цілий рік!

Спеціаліст з оптових продажів з задоволенням відповість на всі Ваші запитання і підготує кращу пропозицію для Вас!

Контактний телефон: + 38096-652-31-01